Sítě proti hmyzu

Jistě budete souhlasit, že jedním z nejnepříjemnějších a nejotravnějších zvuků, které můžete zaslechnout například při usínání, je pronikavé bzučení bodavého hmyzu, jež si vesele poletuje kolem vaší osoby a hledá vhodné místo k bodnutí. I taková, zdánlivě bezvýznamná, událost dokáže značně znepříjemnit chvíle odpočinku, na které se po náročném dni tak těšíte. O ještě „příjemnějším“ probuzení, po kterém zjistíte, že se na vás přes noc vyřádilo snad celé hejno komárů, nemusí být ani řeč. Příjemná samozřejmě není ani přítomnost jiných hmyzích návštěvníků, jako jsou například mouchy, pavouci či nejrůznější můry.

Těmto nepříjemnostem lze ale velmi snadno zabránit. Nejspolehlivějším řešením, které vám zajistí, že se vám do místnosti nedostane žádný z těchto nechtěných návštěvníkům, je instalace speciální sítě proti hmyzu. Jedinečnost sítí proti hmyzu spočívá v tom, že zatímco je otravný hmyz spolehlivě držen mimo obývanou místnost, tak není ovlivněn příliv čerstvého vzduchu, kvůli kterému jsme si okno původně otevřeli.

Sítě proti hmyzu můžou být nainstalovány jak do všech různých typů oken, tak také do dveří. Sítě proti hmyzu se skládají ze dvou částí – ze samotné sítě a rámu, ve kterém je síť upevněna. Rám sítě proti hmyzu je vyráběn z hliníku, samotná síť je tvořena skelnými vlákny se speciální plastovou úpravou. Vybrat si můžete hned z několika barevných variant rámů i sítí. Nemusíte mít tedy strach, že síť proti hmyzu nezapadne do celkového vzhledu vašeho interiéru.

Montáž sítě proti hmyzu záleží na jejím konkrétním typu. V naší nabídce naleznete jak sítě určené pro montáž z vnitřní strany oken, tak také ty, jež se montují z vnější strany. Tepelná odolnost sítí proti hmyzu se pohybuje od -40 do 100°C. Samozřejmostí je také dobrá průhlednost sítě, při pohledu z místnosti a pokud možno co nejmenší nápadnost, při pohledu z venku. Sítě proti hmyzu jsou také snadno omyvatelné a jejich jediná údržba spočívá jen v občasném utření prachu, jež se na nich usadil.