Sítě do plastových oken

Sítě proti hmyzu patří k nenápadným zlepšovákům, které nám ale mohou v domácnosti ušetřit spoustu starostí a třeba i dopřát klidný spánek. Jistě znáte situaci, kdy vám otevřeným oknem do místnosti neustále proudí noví a noví nezvaní návštěvníci, jejíchž přítomnost není drtivé většině z nás nikterak příjemná. Řeč je samozřejmě o nejrůznějším hmyzu.

Řešení by bylo jednoduché, prostě nechat tato okna zavřená. To ovšem, například během letních večerů, dost dobře nejde a větrání je pro klima v domě velmi důležité. A právě zde nejvíce oceníte praktický vynález, kterým sítě proti hmyzu bezesporu jsou. Sítě proti hmyzu jsou v zemích s teplejším klimatem, kde je naprosto nemyslitelné, aby zůstala okna po většinu dne zavřena, využívány již dlouhá desetiletí.

Sítě proti hmyzu prošly během let, stejně jako samotná okna, mnohými změnami. V dnešní době nemusí zoufat ani majitelé moderních plastových oken, jelikož již také pro ně jsou na trhu běžně k dostání speciální sítě do plastových oken. Montáž sítí do platových oken není nikterak složitá a také jejich vzhled se již dávno nedá označit za něco nepovedeného či dokonce ošklivého.

Barvu sítě do plastových oken lze přizpůsobit barvě samotného okenního rámu. Na výběr máte z hned několika různých barevných odstínů. Zvolit si můžete také barvu samotné síťoviny. Při troše šikovnosti tak lze ze sítí do plastových oken udělat také netradiční vzhledový doplněk. Údržba sítě do plastových oken není vůbec nic složitého, plně postačí, když jednou za čas utřete prach, jež se na sítích usadil.

Samozřejmostí je také barevná stálost sítě. Sítě do plastových oken jsou také nehořlavé a odolné proti plísním. Rozsah tepelné odolnosti je -40 až 100°C.

Sítě do plastových oken jsou možná nenápadným, ovšem velmi účinným pomocníkem, kterému budete ještě mnohokrát děkovat za to, kolik nervů s dotěrným hmyzem vám ušetřil.